COACH Woman EDP

Availability: На залиха

COACH Woman EDP COACH Woman EDP 90 ml
ден 3.540,00

Coach Eau De Parfum е женски мирис полн со контрасти, инспириран од спонтаната енергија и центарот на градот Њујорк. Мирисот отвора со малина, која им отстапува место на кремастите турски рози пред да стигне до сензуалната нотаа од мошус. Претставен е во 2016 година, како креација на парфимерите Juliette Karagueuzoglou и Anne Flipo.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Raspberry, Pink pepper, Pear
  • Средни: Turkish rose absolute, Gardenia, Cyclamen
  • Основни: Suede, Sandalwood, Cashmeran

Coach Eau De Parfum е женски мирис полн со контрасти, инспириран од спонтаната енергија и центарот на градот Њујорк. Мирисот отвора со малина, која им отстапува место на кремастите турски рози пред да стигне до сензуалната нотаа од мошус. Претставен е во 2016 година, како креација на парфимерите Juliette Karagueuzoglou и Anne Flipo.

Дополнителни информации

Шифра COAW
Земја на потекло Франција
Марка Coach
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Овошни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.