DAVID BECKHAM Signature for Her EDT 75 ml

ден 1.450,00

Availability: Нема на залиха

Signature for Her е претставен во 2008 година во соработка со Coty.

Цветно-овошен мирис, со ноти на анис и глазирано јаболко, во срцето орхидеа, хелиотроп и ванила, а во основа пачули, килибар и мошус.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Aniseed flower, Candied apple
  • Средни: Heliotrope, Orchid
  • Основни: Amber, Musk, Patchouli, Vanilla

Дополнителни информации

Земја на потекло Шпанија
Марка David Beckham
Милилитража 75
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.