DAVIDOFF Cool Water EDT

Availability: На залиха

DAVIDOFF Cool Water EDT DAVIDOFF Cool Water EDT 125 ml
ден 2.420,00
DAVIDOFF Cool Water EDT DAVIDOFF Cool Water EDT 200 ml
ден 2.760,00

Cool Water е ароматичен, воденест мирис за мажи. Освежувачки остар мирис, едноставен и доста мажествен, претставен во 1988 година, креација на парфимерот Pierre Bourdon.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Green notes, Coriander, Lavender, Mint, Rosemary
  • Средни: Geranium, Jasmine, Neroli, Sandalwood
  • Основни: Amber, Oakmoss, Musk, Tobacco, Cedarwood

Cool Water е ароматичен, воденест мирис за мажи. Освежувачки остар мирис, едноставен и доста мажествен, претставен во 1988 година, креација на парфимерот Pierre Bourdon.

Дополнителни информации

Шифра DVFCOOL
Земја на потекло Швајцарија
Марка Davidoff
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.