DAVIDOFF Cool Water Parfum

Availability: На залиха

DAVIDOFF Cool Water Parfum DAVIDOFF Cool Water Parfum 100 ml
ден 2.850,00

Cool Water Parfum на Davidoff е ароматично-зачинет мирис за мажи, претставен во 2021 година. Парфемот е креација на Jean-Christophe Herault и IFF. Горните ноти се лимон и розова пиперка, средната нота е хаитски ветивер, а основната нота е од сандалово дрво.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Madagascan pink pepper, Primofiore lemon
  • Средни: Haitian vetiver
  • Основни: Sandalwood

Cool Water Parfum на Davidoff е ароматично-зачинет мирис за мажи, претставен во 2021 година. Парфемот е креација на Jean-Christophe Herault и IFF. Горните ноти се лимон и розова пиперка, средната нота е хаитски ветивер, а основната нота е од сандалово дрво.

Дополнителни информации

Шифра DVFCOOLWATERPARFUM
Земја на потекло Франција
Марка Davidoff
Тип No
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.