DAVIDOFF Cool Water The Coolest Edition EDT

Availability: На залиха

DAVIDOFF Cool Water The Coolest Edition EDT DAVIDOFF Cool Water The Coolest Edition EDT 200 ml
ден 3.080,00

Инспириран од силата на океанот, овој иконски машки мирис им го дава на мажите она витално чувство на силна свежина, повеќе од 25 година. Со својата пенлива морска живост, овој легендарен мирис е приказна за човек кој се впушта во прекрасно нуркање и се појавува повторно енергичен. Формулацијата на Davidoff Cool Water The coolest Edition е дело на парфимерот Antoine Lie, кој на почеток го истакнува изливот на свежина и енергија со нота на пеперминт, додека светните и зачинети ноти создаваат машки елемент во срцевината. Последната патека на ноти ја покажува машката сексипилност.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Peppermint
  • Средни: Lavender, Juniper, Orange blossom
  • Основни: Moss, Amber, Musk

Инспириран од силата на океанот, овој иконски машки мирис им го дава на мажите она витално чувство на силна свежина, повеќе од 25 година. Со својата пенлива морска живост, овој легендарен мирис е приказна за човек кој се впушта во прекрасно нуркање и се појавува повторно енергичен. Формулацијата на Davidoff Cool Water The coolest Edition е дело на парфимерот Antoine Lie, кој на почеток го истакнува изливот на свежина и енергија со нота на пеперминт, додека светните и зачинети ноти создаваат машки елемент во срцевината. Последната патека на ноти ја покажува машката сексипилност.

Дополнителни информации

Шифра DVFCOOLWATCOL
Земја на потекло Швајцарија
Марка Davidoff
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.