DAVIDOFF Cool Water Woman Giftset EDT 100 ml + Body Lotion 75 ml + Shower Gel 75 ml

ден 3.000,00

Availability: Нема на залиха

Сетот содржи:  • Тоалетна вода 100 ml

  • Лосион за тело 75 ml

  • Гел за туширање 75 ml

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pineapple, Bergamot, Lotus, Melon, Quince, Black currant, Waterlily, Citric notes
  • Средни: Honey, Jasmine, Lotus, Lily-of-the-valley, May rose, Water lily, Hawthorn
  • Основни: Amber, Blackberry, Raspberry, Musk, Peach, Sandalwood, Iris, Vanilla, Violet root, Vetiver

Дополнителни информации

Шифра DVF014
Земја на потекло Швајцарија
Марка Davidoff
Милилитража 100
Тип Сет
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.