DKNY Be Delicious EDP

Availability: На залиха

DKNY Be Delicious EDP DKNY Be Delicious EDP 50 ml

Нема на залиха

ден 2.600,00
DKNY Be Delicious EDP DKNY Be Delicious EDP 100 ml
ден 3.490,00

Светол, свеж, цветен и енергичен мирис кој отсликува смела, но шармантна жена. DKNY Be Delicious беше промовиран во 2004 година, позади кој стои парфимерот Maurice Roucel. Парфем чија концентрација на есенции го прави совршен за носење во текот на цела година.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Grapefruit, Cucumber, Magnolia
  • Средни: Apple, Lily-of-the-valley, Rose, Tuberose, Violet
  • Основни: Woods, White amber

Светол, свеж, цветен и енергичен мирис кој отсликува смела, но шармантна жена. DKNY Be Delicious беше промовиран во 2004 година, позади кој стои парфимерот Maurice Roucel. Парфем чија концентрација на есенции го прави совршен за носење во текот на цела година.

Дополнителни информации

Шифра DKNBEDEL
Земја на потекло Швајцарија
Марка DKNY
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.