DOLCE GABBANA K EDT

Availability: На залиха

DOLCE GABBANA K EDT DOLCE GABBANA K EDT 50 ml

Нема на залиха

ден 3.550,00
DOLCE GABBANA K EDT DOLCE GABBANA K EDT 100 ml
ден 4.500,00
DOLCE GABBANA K EDT DOLCE GABBANA K EDT 150 ml
ден 5.580,00

K by Dolce Gabbana EDT е мирис кој ја доловува суштината на мажот. Тој е крал на своето секојдневие. Тој го следи својот пат, негувајќи го своето семејство и најблиските пред сè. Шармантен и не плашејќи се да ја покаже својата виталност, тој останува верен на своите корени, почитувајќи ја традицијата, а притоа прифаќајќи ја модерноста.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Blood orange, Sicilian lemon, Juniper berry
  • Средни: Chili, Clary sage, Provençal lavender, Geranium
  • Основни: Cedarwood, Vetiver, Patchouli

K by Dolce Gabbana EDT е мирис кој ја доловува суштината на мажот. Тој е крал на своето секојдневие. Тој го следи својот пат, негувајќи го своето семејство и најблиските пред сè. Шармантен и не плашејќи се да ја покаже својата виталност, тој останува верен на своите корени, почитувајќи ја традицијата, а притоа прифаќајќи ја модерноста.

Дополнителни информации

Шифра DOGKING
Земја на потекло Германија
Марка Dolce & Gabbana
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.