DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense EDP

Availability: На залиха

DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense EDP DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense EDP 50 ml
ден 4.200,00
DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense EDP DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense EDP 100 ml
ден 4.900,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lemon, Granny Smith apple
  • Средни: Tagetes, Jasmine
  • Основни: Amberwood, Musk

Дополнителни информации

Земја на потекло Германија
Марка Dolce & Gabbana
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.