DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense pour Homme EDP

Availability: На залиха

DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense pour Homme EDP DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense pour Homme EDP 50 ml
ден 3.170,00
DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense pour Homme EDP DOLCE GABBANA Light Blue Eau Intense pour Homme EDP 100 ml

Нема на залиха

ден 3.830,00

Light Blue Eau Intense pour Homme од дизајнерската куќа на Dolce & Gabbana е дрвенесто-воден мирис за мажи, претставен во 2017 година. Парфемот е креација на парфимерот Alberto Morillas.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Mandarin, Frozen grapefruit
  • Средни: Juniper, Marine notes
  • Основни: Amberwood, Musk

Light Blue Eau Intense pour Homme од дизајнерската куќа на Dolce & Gabbana е дрвенесто-воден мирис за мажи, претставен во 2017 година. Парфемот е креација на парфимерот Alberto Morillas.

Дополнителни информации

Шифра DOGLBEIPH
Земја на потекло Германија
Марка Dolce & Gabbana
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.