DOLCE GABBANA Light Blue Love is Love EDT

Availability: Нема на залиха

DOLCE GABBANA Light Blue Love is Love EDT DOLCE GABBANA Light Blue Love is Love EDT 100 ml
ден 3.040,00

Light Blue Love Is Love од Dolce & Gabbana е цветен, дрвенест, мошусен мирис за жени, претставен во 2020 година. Летен мирис со врвни мирисни ноти на италијански лимон, зелено јаболко, црвени бобинки, малина, јасмин, килибар, мошус и кедар.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Italian lemon, Granny Smith apple, Red berries
  • Средни: Jasmine, Raspberry sorbet
  • Основни: Cedarwood, Amber, Musk, Cream

Light Blue Love Is Love од Dolce & Gabbana е цветен, дрвенест, мошусен мирис за жени, претставен во 2020 година. Летен мирис со врвни мирисни ноти на италијански лимон, зелено јаболко, црвени бобинки, малина, јасмин, килибар, мошус и кедар.

Дополнителни информации

Шифра DOGLBLOVE
Земја на потекло Франција
Марка Dolce & Gabbana
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.