DOLCE GABBANA Light Blue Sun Pour Homme EDT

Availability: На залиха

DOLCE GABBANA Light Blue Sun Pour Homme EDT DOLCE GABBANA Light Blue Sun Pour Homme EDT 75 ml
ден 2.990,00
DOLCE GABBANA Light Blue Sun Pour Homme EDT DOLCE GABBANA Light Blue Sun Pour Homme EDT 125 ml
ден 3.730,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Italian bergamot, Ginger, Ozonic notes, Grapefruit
  • Средни: Rosemary, Cypress, Coconut water, Cedarwood
  • Основни: Vanilla, Oakmoss, Vetiver, White musk

Дополнителни информации

Шифра DOGLBSUNHOMME
Земја на потекло Франција
Марка Dolce & Gabbana
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.