DOLCE GABBANA The One for Men Intense EDP

Availability: На залиха

DOLCE GABBANA The One for Men Intense EDP DOLCE GABBANA The One for Men Intense EDP 50 ml
ден 3.970,00
DOLCE GABBANA The One for Men Intense EDP DOLCE GABBANA The One for Men Intense EDP 100 ml
ден 5.410,00

The One For Men Eau de Parfum Intense воведува нов израз на безвременска софистицираност и неодолива привлечност кај човекот што го носи. Интензивно мажествен, фасцинантен, но автентичен, мирис на крајности - топол нероли со длабока црна кожа во енигматичен израз.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Neroli, Cypress, Cardamom
  • Средни: Cashmeran, Clary sage, Benzoin
  • Основни: Black leather, Patchouli, Labdanum

The One For Men Eau de Parfum Intense воведува нов израз на безвременска софистицираност и неодолива привлечност кај човекот што го носи. Интензивно мажествен, фасцинантен, но автентичен, мирис на крајности - топол нероли со длабока црна кожа во енигматичен израз.

Дополнителни информации

Шифра DOGTHEONEMENINT
Земја на потекло Франција
Марка Dolce & Gabbana
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.