DOLCE GABBANA The One Mysterious Night EDP

Availability: Нема на залиха

DOLCE GABBANA The One Mysterious Night EDP DOLCE GABBANA The One Mysterious Night EDP 100 ml
ден 4.680,00

The One Mysterious Night е зачинет килибарен мирис за мажи, претставен во 2018 година. Следејќи го примерот на The One Royal Night, The One Mysterious Night е второто ексклузивно издание од Блискиот Исток што се приклучува на франшизата, прославувајќи ја повторно комбинацијата на арапска душа со италијански есенции.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Saffron, Grapefruit
  • Средни: Rose absolute, Oud, Clary sage
  • Основни: Amber, Precious woods, Labdanum, Tonka bean

The One Mysterious Night е зачинет килибарен мирис за мажи, претставен во 2018 година. Следејќи го примерот на The One Royal Night, The One Mysterious Night е второто ексклузивно издание од Блискиот Исток што се приклучува на франшизата, прославувајќи ја повторно комбинацијата на арапска душа со италијански есенции.

Дополнителни информации

Шифра DOGTHEONEMYS
Земја на потекло Франција
Марка Dolce & Gabbana
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Дрвени, Ориентални

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.