DOLCE GABBANA The Only One 2 EDP

Availability: На залиха

DOLCE GABBANA The Only One 2 EDP DOLCE GABBANA The Only One 2 EDP 100 ml
ден 4.390,00

The Only One 2 е второ поглавје од приказната на The Only One. Со ноти на црвени рози во своето срце, овој мирис ја слави единствената жена - силна и неодолива. Таа останува повеќе од кога и да е во центарот на вниманието. Уникатна, волшебна и привлечна, таа знае што сака и знае како да го добие тоа.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Red berries, Pear, Freesia
  • Средни: Red rose, Violet, Coffee
  • Основни: Tonka bean, Patchouli

The Only One 2 е второ поглавје од приказната на The Only One. Со ноти на црвени рози во своето срце, овој мирис ја слави единствената жена - силна и неодолива. Таа останува повеќе од кога и да е во центарот на вниманието. Уникатна, волшебна и привлечна, таа знае што сака и знае како да го добие тоа.

Дополнителни информации

Шифра DOGONLYONE2
Земја на потекло Франција
Марка Dolce & Gabbana
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Гурмански

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.