ESCENTRIC MOLECULES Molecule 01 EDT

Availability: На залиха

ESCENTRIC MOLECULES Molecule 01 EDT ESCENTRIC MOLECULES Molecule 01 EDT 100 ml
ден 5.550,00

Ако сакате уникатен мирис, Molecule 01 од Escentric Molecules е неодоливиот состав што го барате. Овој модерен класик ја потресе индустријата кога се лансираше - и сè уште има многу обожаватели (меѓу кои прилично многу познати личности) кои лојално го прскаат. Парфимерот Geza Schoen го создаде Molecule 01 за да се спои со природните феромони на корисникот и да создаде магичен ефект кој е уникатен за секоја личност што го користи.

Molecule 01 е револуционерен мирис од самото негово лансирање, основан на само една нота - Iso E Super.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: ISO-E-Super
  • Средни:
  • Основни:

Ако сакате уникатен мирис, Molecule 01 од Escentric Molecules е неодоливиот состав што го барате. Овој модерен класик ја потресе индустријата кога се лансираше - и сè уште има многу обожаватели (меѓу кои прилично многу познати личности) кои лојално го прскаат. Парфимерот Geza Schoen го создаде Molecule 01 за да се спои со природните феромони на корисникот и да создаде магичен ефект кој е уникатен за секоја личност што го користи. Molecule 01 е револуционерен мирис од самото негово лансирање, основан на само една нота - Iso E Super.

Дополнителни информации

Шифра ECNMOL01
Земја на потекло Обединето Кралство
Марка Escentric Molecules
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.