EVELINE CLEAN YOUR SKIN МАСКА ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 2во1 5 ml.

ден 50,00

Availability: На залиха

Чекор 1: Загревачки пилинг за прочистување на порите. Ефикасно ги ослободува порите и ги редуцира црнките. Професионален третман за прецизно прочистување на порите. Нежна загревачка формула која ги отвора порите и ги отстранува нечистотиите.
Употреба: нанесете на влажна кожа и масирајте со кружни движења до загревање и оставете да делува 1-2 минути. Добро измијте го лицето и исушете ја кожата. Користете 1-2 пати неделно.

Чекор 2: Разладувачка крио маска. Ефикасно ги затвора порите, ја минимизира нивната видливост и спречува создавање на црнки. Ја освежува, матифицира, смирува и ја хидрира кожата на лицето.
Употреба: нанесете дебел слој на лицето и оставете да делува 10 минути. Добро измијте го лицето. Користете 1-2 пати неделно.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Чекор 1: Загревачки пилинг за прочистување на порите. Ефикасно ги ослободува порите и ги редуцира црнките. Професионален третман за прецизно прочистување на порите. Нежна загревачка формула која ги отвора порите и ги отстранува нечистотиите. Употреба: нанесете на влажна кожа и масирајте со кружни движења до загревање и оставете да делува 1-2 минути. Добро измијте го лицето и исушете ја кожата. Користете 1-2 пати неделно. Чекор 2: Разладувачка крио маска. Ефикасно ги затвора порите, ја минимизира нивната видливост и спречува создавање на црнки. Ја освежува, матифицира, смирува и ја хидрира кожата на лицето. Употреба: нанесете дебел слој на лицето и оставете да делува 10 минути. Добро измијте го лицето. Користете 1-2 пати неделно.

Дополнителни информации

Шифра 400826
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.