EVELINE CLEAN YOUR SKIN РОЛОН ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 15 ml.

ден 220,00

Availability: На залиха

Ултра ефикасен ролон против акни (мозолчиња, црнки) со антибактериско дејство. Го контролира лачењето на жлездите, ја подобрува состојбата на лицето, го изедначува тенот и го враќа здравиот изглед на лицето.
За масна и комбинирана кожа.
Начин на употреба: Гелот се нанесува дирекно врз акните и околу нив, веднаш штом се појават. Може да се користи и под крема. Избегнувајте го делот околу очите и усните.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Ултра ефикасен ролон против акни (мозолчиња, црнки) со антибактериско дејство. Го контролира лачењето на жлездите, ја подобрува состојбата на лицето, го изедначува тенот и го враќа здравиот изглед на лицето. За масна и комбинирана кожа. Начин на употреба: Гелот се нанесува дирекно врз акните и околу нив, веднаш штом се појават. Може да се користи и под крема. Избегнувајте го делот околу очите и усните.

Дополнителни информации

Шифра 400825
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.