EVELINE ЦВРСТА ПУДРА ПРИРОДЕН БРОНЗЕР 51 МАТ

ден 250,00

Availability: На залиха

Пудра - бронзер која му дава на тенот природен и долготраен ефект на сончана кожа. Ултра лесна формула збогатена со путер од купуасу за хидратација и зацрврстување на кожата на лицето. Содржи и каоилин кој е извор на олиго елементи како силикон, алуминиум, железо, магнезиум, цинк и калциум кои ја потхрануваат кожата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Пудра - бронзер која му дава на тенот природен и долготраен ефект на сончана кожа. Ултра лесна формула збогатена со путер од купуасу за хидратација и зацрврстување на кожата на лицето. Содржи и каоилин кој е извор на олиго елементи како силикон, алуминиум, железо, магнезиум, цинк и калциум кои ја потхрануваат кожата.

Дополнителни информации

Шифра 40060351
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.