EVELINE ДЕРМАФАРМ ГИНЕКОЛОШКИ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА ХИГИЕНА - ПРОТИВ ИРИТАЦИИ И ИНФЕКЦИИ 250 ml.

ден 240,00

Availability: На залиха

Гинеколошки гел за интимна хигиена против иритации и инфекции за жени со многу чувтсвителна кожа, склона на алергии и иритации. Содржи напредни активни состојки за интензивна хидратација и неутрализација на непријатни мириси. Овозможува пријатно чувство на свежина преку целиот ден.
Употреба: гелот се препорачува за секојдневна употреба кај интимните делови на жената независно од возраста. Може да се користи за време на бременоста и по породувањето. Редовна употреба спречува инфекции, иритации и оштетувања на кожата во интимните делови. Особено се препорачува кога постои чувство на непријатност предизвикано од дисбаланс на киселоста на интимните делови, како при менстуација, по физички напор, за време на антибиотски и хормонски третман.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Гинеколошки гел за интимна хигиена против иритации и инфекции за жени со многу чувтсвителна кожа, склона на алергии и иритации. Содржи напредни активни состојки за интензивна хидратација и неутрализација на непријатни мириси. Овозможува пријатно чувство на свежина преку целиот ден. Употреба: гелот се препорачува за секојдневна употреба кај интимните делови на жената независно од возраста. Може да се користи за време на бременоста и по породувањето. Редовна употреба спречува инфекции, иритации и оштетувања на кожата во интимните делови. Особено се препорачува кога постои чувство на непријатност предизвикано од дисбаланс на киселоста на интимните делови, како при менстуација, по физички напор, за време на антибиотски и хормонски третман.

Дополнителни информации

Шифра 400502
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.