EVELINE ДНЕВНА КРЕМА ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ 50 ml.

ден 415,00

Availability: На залиха

Дневна крема за избелување на кожата наменета за масна и комбинирана кожа. Ја осветлува кожата, и дава хидратација и го изедначува тонот на кожата.
Начин на употреба: Кремата се нанесува секое утро на чисто лице и нежно масирајте ја кожата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Дневна крема за избелување на кожата наменета за масна и комбинирана кожа. Ја осветлува кожата, и дава хидратација и го изедначува тонот на кожата. Начин на употреба: Кремата се нанесува секое утро на чисто лице и нежно масирајте ја кожата.

Дополнителни информации

Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.