EVELINE Ф-50 КРЕМА ЗА СОНЧАЊЕ ЛИЦЕ 50 ml.

ден 270,00

Availability: На залиха

Крем за сончање лице со висок фактор на заштита за чувствителна кожа склона на алергии. Специјално избрани активни состојки за ефикасна заштита од UVA/UVB зраци. Го спречува фото стареењето на кожата и гарантира нејзина долготрајна заштита. Спречува појава на дамки на кожата. Содржи хиалуронска киселина за хидратација.
Начин на употреба: Нанесете ја кремата пред и за време на сончањето. Повторете на секој 2 часа.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Крем за сончање лице со висок фактор на заштита за чувствителна кожа склона на алергии. Специјално избрани активни состојки за ефикасна заштита од UVA/UVB зраци. Го спречува фото стареењето на кожата и гарантира нејзина долготрајна заштита. Спречува појава на дамки на кожата. Содржи хиалуронска киселина за хидратација. Начин на употреба: Нанесете ја кремата пред и за време на сончањето. Повторете на секој 2 часа.

Дополнителни информации

Шифра 400443
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.