EVELINE ХАРТИЈА ЗА АБСОРБИРАЊЕ НА МАСНОТИИ ОД ЛИЦЕ 8во1 50 ПАРЧИЊА

ден 130,00

Availability: На залиха

Мека и нежна блотер-хартија за абсорбирање на вишокот на маснотии и матифицирање на лицето. Не влијае на шминката. Се препорачува за масна и комбинирана кожа, проширени пори и кожа склона на акни.
Поставете ја хартијата на посакуваното место на лицето и лесно притиснете без да триете за да не ја размачкате шминката. Користете по потреба. За еднократна употреба.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мека и нежна блотер-хартија за абсорбирање на вишокот на маснотии и матифицирање на лицето. Не влијае на шминката. Се препорачува за масна и комбинирана кожа, проширени пори и кожа склона на акни. Поставете ја хартијата на посакуваното место на лицето и лесно притиснете без да триете за да не ја размачкате шминката. Користете по потреба. За еднократна употреба.

Дополнителни информации

Шифра 400779
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.