EVELINE КРЕМА ЗА УМОРНИ СТАПАЛА РАЗЛАДУВАЧКА И ХИДРАТАЦИЈА 100 ml.

ден 190,00

Availability: Нема на залиха

Напредна швајцарска формула базирана на 5 масла за интензивна хидратација до 5 нивоа на кожата за 24 часовен ефект. Манука маслото ја смирува кожата и интензиво ја хидрира. Маслото од рузмарин го отстранува чувството на тешки стапала. Маслото од жалфија ги нормализира потните жлезди. Екстрактот од лаванда има антибактериски својства. Марула маслото длабински ја обновува кожата.
Начин на употреба: Нанесете мала количина од кремата со масажа на суви и чисти стапала се додека целосно не се упие во кожата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Напредна швајцарска формула базирана на 5 масла за интензивна хидратација до 5 нивоа на кожата за 24 часовен ефект. Манука маслото ја смирува кожата и интензиво ја хидрира. Маслото од рузмарин го отстранува чувството на тешки стапала. Маслото од жалфија ги нормализира потните жлезди. Екстрактот од лаванда има антибактериски својства. Марула маслото длабински ја обновува кожата. Начин на употреба: Нанесете мала количина од кремата со масажа на суви и чисти стапала се додека целосно не се упие во кожата.

Дополнителни информации

Шифра 400585
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.