EVELINE ЛЕНТИ ЗА ДЕПИЛАЦИЈА АЛОЕ ВЕРА 12 пар

ден 220,00

Availability: На залиха

Ленти за депилација на нозе, раце и бикини делови со алое вера.
Начин на употреба: лентите се нанесуваат на чиста кожа, не користете млека, лосиони или масла. Пред употреба, загрејте ги лентите со дланките. Одлепете ги лентите, двата дела се користат. Залепете ги лентите на кожата, во правец на растење на влакната. Повлечете ја лентата енергично во правец на растење на влакната. Лентите може да се користат повеќе пати во еден третман, но не во повеќе третмани. Остатоците од восок отстранете ги со марамчето кое се наоѓа во овој сет. Не користете вода, сапун или алкохол.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Ленти за депилација на нозе, раце и бикини делови со алое вера. Начин на употреба: лентите се нанесуваат на чиста кожа, не користете млека, лосиони или масла. Пред употреба, загрејте ги лентите со дланките. Одлепете ги лентите, двата дела се користат. Залепете ги лентите на кожата, во правец на растење на влакната. Повлечете ја лентата енергично во правец на растење на влакната. Лентите може да се користат повеќе пати во еден третман, но не во повеќе третмани. Остатоците од восок отстранете ги со марамчето кое се наоѓа во овој сет. Не користете вода, сапун или алкохол.

Дополнителни информации

Шифра 400753
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.