EVELINE ЛИФТИНГ ДНЕВНА/НОЌНА КРЕМА 40+ 50 ml.

ден 370,00

Availability: На залиха

Крема за секојневна нега на кожа за возраст по 40. Иновативна формула збогатена со напредни активни состојки кои дејствуваат во синергија со хијалуронската киселина за интензива хидратација, обнова и прихранување на кожата. Одлично го измазнува, зацврстува и затегнува епидермисот. Со редовна употреба се пополнуваат брчките одвнатре, а кожата добива правилна густина, еластичност и младешки сјај.
Употреба: нанесете ја кремата секое утро и вечер на чисто лице, врат и деколте. Лесната формула на кремата не ја натежнува кожата и не остава масен слој. Може да се користи под шминка.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Крема за секојневна нега на кожа за возраст по 40. Иновативна формула збогатена со напредни активни состојки кои дејствуваат во синергија со хијалуронската киселина за интензива хидратација, обнова и прихранување на кожата. Одлично го измазнува, зацврстува и затегнува епидермисот. Со редовна употреба се пополнуваат брчките одвнатре, а кожата добива правилна густина, еластичност и младешки сјај. Употреба: нанесете ја кремата секое утро и вечер на чисто лице, врат и деколте. Лесната формула на кремата не ја натежнува кожата и не остава масен слој. Може да се користи под шминка.

Дополнителни информации

Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.