EVELINE ЛИФТИНГ КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ 15 ml.

ден 300,00

Availability: Нема на залиха

Лифтинг крема за околу очи, наменета за секојдневна употреба на кожата околу очите. Иновативна формула богата со напредни активни состојки кои дејствуваат во синергија со хијалуронската киселина и ефикасно стимулираат микроциркулација и ги намалуваат подочниците и отоците под очите. Интензиво и долготрајно измазнување, спречува повторно појавување на симптомите на замор и стрес. Со редовна упортеба се измазнуваат брчките, а кожата добива младешка свежина и долготрајна мекост. Кожата околу очите станува блескава и смирена.
Употреба: нанесете ја кремата со нежна масажа секое утро и вечер на чиста кожа околу очите. Лесната формула не ја натежнува кожата и не остава масен слој. Може да се користи под шминка.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Лифтинг крема за околу очи, наменета за секојдневна употреба на кожата околу очите. Иновативна формула богата со напредни активни состојки кои дејствуваат во синергија со хијалуронската киселина и ефикасно стимулираат микроциркулација и ги намалуваат подочниците и отоците под очите. Интензиво и долготрајно измазнување, спречува повторно појавување на симптомите на замор и стрес. Со редовна упортеба се измазнуваат брчките, а кожата добива младешка свежина и долготрајна мекост. Кожата околу очите станува блескава и смирена. Употреба: нанесете ја кремата со нежна масажа секое утро и вечер на чиста кожа околу очите. Лесната формула не ја натежнува кожата и не остава масен слој. Може да се користи под шминка.

Дополнителни информации

Шифра 400488
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.