EVELINE НАТУРА КРЕМА ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА СО РЕТИНОЛ И МОРСКИ АЛГИ 50 ml.

ден 240,00

Availability: На залиха

Дневна и ноќна крема за сите типови на кожа на лицето. Интензивно ја зацврстува и подмладува кожата, ги измазнува и најдлабоките брчки, ја хидрира кожата и длабински ја потхранува. Спречува олабавување на кожата и губење на еластичност. Комбинација од природни и технолошки напредни состојки за изглед на здрава кожа. Содржи ретинол, хијалуронска киселина и морски алги.
Начин на употреба: се нанесува секое утро и секоја вечер на чисто лице, врат и деколте.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Дневна и ноќна крема за сите типови на кожа на лицето. Интензивно ја зацврстува и подмладува кожата, ги измазнува и најдлабоките брчки, ја хидрира кожата и длабински ја потхранува. Спречува олабавување на кожата и губење на еластичност. Комбинација од природни и технолошки напредни состојки за изглед на здрава кожа. Содржи ретинол, хијалуронска киселина и морски алги. Начин на употреба: се нанесува секое утро и секоја вечер на чисто лице, врат и деколте.

Дополнителни информации

Шифра 400613
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.