EVELINE REVELASH КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ ЗА РАСТЕЊЕ НА ТРЕПКИ

ден 740,00

Availability: На залиха

Концентриран серум за стимулација на растење на трепките. ReveLASH е технолошки најнапреден производ во историјата на Eveline Cosmetics. Со редовно користење на производот се добиваат професионални ефекти на здебелување, издолжување и максимално зајакнување на трепките.
УПОТРЕБА: Серумот се нанесува на чиста и сува кожа околу очите, по горната линија на трепките со еден потег со апликаторот. Користете го еднаш дневно, навечер. Не нанесувајте го внатре во окото, ниту пак на долните трепки. По добивање на посакуваните ефекти, користете го 2-3 пати неделно.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Концентриран серум за стимулација на растење на трепките. ReveLASH е технолошки најнапреден производ во историјата на Eveline Cosmetics. Со редовно користење на производот се добиваат професионални ефекти на здебелување, издолжување и максимално зајакнување на трепките. УПОТРЕБА: Серумот се нанесува на чиста и сува кожа околу очите, по горната линија на трепките со еден потег со апликаторот. Користете го еднаш дневно, навечер. Не нанесувајте го внатре во окото, ниту пак на долните трепки. По добивање на посакуваните ефекти, користете го 2-3 пати неделно.

Дополнителни информации

Шифра 400792
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.