EVELINE СЕРУМ ЗА ТРЕПКИ КОНЦЕНТРИРАН 8во1

ден 240,00

Availability: На залиха

Уникатна формула која благодарение на високата концентрација на активни состојки овозможува видливи ефекти: регенерација, заштита, раст на трепките и спречува нивно опаѓање. Слабите и мат трепки ги прави отпорни и сјајни. Рок на траење: 6 месеци од отворање
Начин на употреба: За зголемен ефект, користете го серумот преку целиот ден 3-4 недели. 1-нанесете како основа за маскара, на суви и чисти трепки или 2-како серум за обнова, нанесувајте секоја вечер пред спиење на суви и чисти трепки.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Уникатна формула која благодарение на високата концентрација на активни состојки овозможува видливи ефекти: регенерација, заштита, раст на трепките и спречува нивно опаѓање. Слабите и мат трепки ги прави отпорни и сјајни. Рок на траење: 6 месеци од отворање Начин на употреба: За зголемен ефект, користете го серумот преку целиот ден 3-4 недели. 1-нанесете како основа за маскара, на суви и чисти трепки или 2-како серум за обнова, нанесувајте секоја вечер пред спиење на суви и чисти трепки.

Дополнителни информации

Шифра 400593
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.