EVELINE СЕРУМ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА УСНИ 12 мл.

ден 220,00

Availability: Нема на залиха

Хијалуронски серум за пополнување и зголемување на усните. Одлични ефекти за само 5 минути од нанесувањето. Видливо го зголемува волуменот и ги измазнува усните.
Начин на употреба: Се нанесува на усните неколку пати во денот. Може да се користи под кармин или сјај.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Хијалуронски серум за пополнување и зголемување на усните. Одлични ефекти за само 5 минути од нанесувањето. Видливо го зголемува волуменот и ги измазнува усните. Начин на употреба: Се нанесува на усните неколку пати во денот. Може да се користи под кармин или сјај.

Дополнителни информации

Шифра 400554
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража No
Тип No
Сезона No
Мирисна група No

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.