EVELINE СЛИМ 4D ГОЛД СЕРУМ ЗА СЛАБЕЕЊЕ 250 ml.

ден 400,00

Availability: На залиха

Луксузен третман за намалување на масното ткиво инспириран од најновите светски достигнувања во козметологијата и естетската медицина. Иновативна формула богата со чисто 24 каратно злато и уникатна формула од активни состојки го стимулираат процесот на согорување на масното ткиво и формирање на телото. Го елиминира напредниот целулит. За чувствителна кожа склона кон алергии.
Начин на употреба: Производот се нанесува 2 пати дневно во мали количини со масажа со кружни движења на проблематичните делови. Се јавува пријатно разладувачко чувство како гаранција за моментално дејство на серумот. Првите резултати можат да се забележат по 3-4 недели редовна употреба. По употреба измијте ги рацете. За да се одржи ефектот, се препорачува користење на серумот преку целата година, 2-3 пати неделно.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Луксузен третман за намалување на масното ткиво инспириран од најновите светски достигнувања во козметологијата и естетската медицина. Иновативна формула богата со чисто 24 каратно злато и уникатна формула од активни состојки го стимулираат процесот на согорување на масното ткиво и формирање на телото. Го елиминира напредниот целулит. За чувствителна кожа склона кон алергии. Начин на употреба: Производот се нанесува 2 пати дневно во мали количини со масажа со кружни движења на проблематичните делови. Се јавува пријатно разладувачко чувство како гаранција за моментално дејство на серумот. Првите резултати можат да се забележат по 3-4 недели редовна употреба. По употреба измијте ги рацете. За да се одржи ефектот, се препорачува користење на серумот преку целата година, 2-3 пати неделно.

Дополнителни информации

Шифра 400283
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.