EVELINE СЛИМ 4D ТЕРМО СЕРУМ СО АРГАНСКО МАСЛО 250 ml.

ден 400,00

Availability: Нема на залиха

Термоактивен серум за слабеење богат со агранско масло за стимулација на процесот на согорување на масното ткиво и ефикасно намалување на целулитот. 24 каратното злато дејствува во синергија со биохијалуронски комплекс и кафеин за ефикасна стимулација на микроциркулацијата на поткожното ткиво, ги отстранува токсините и масните киселини.
Начин на употреба: Производот се нанесува 2 пати на ден со масажа со кружни движења на деловите со целулит додека не се абсорбира. Следи пријатно чувство на топлина и мало црвенило кое трае од 30-40 минути. Првите резултати се видливи по 3-4 недели редовна употреба. За одржување на резултатот, користете преку целата година 2-3 пати неделно.
Внимание: Измијте ги рацете по третманот. Не нанесувајте за време на бременост или доење. Избегнувајте контакт со очите. Лица со осетлива кожа, испукани капилари и попуштени вени да не го користат производот.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Термоактивен серум за слабеење богат со агранско масло за стимулација на процесот на согорување на масното ткиво и ефикасно намалување на целулитот. 24 каратното злато дејствува во синергија со биохијалуронски комплекс и кафеин за ефикасна стимулација на микроциркулацијата на поткожното ткиво, ги отстранува токсините и масните киселини. Начин на употреба: Производот се нанесува 2 пати на ден со масажа со кружни движења на деловите со целулит додека не се абсорбира. Следи пријатно чувство на топлина и мало црвенило кое трае од 30-40 минути. Првите резултати се видливи по 3-4 недели редовна употреба. За одржување на резултатот, користете преку целата година 2-3 пати неделно. Внимание: Измијте ги рацете по третманот. Не нанесувајте за време на бременост или доење. Избегнувајте контакт со очите. Лица со осетлива кожа, испукани капилари и попуштени вени да не го користат производот.

Дополнителни информации

Шифра 400525
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.