EVELINE СЛИМ КРЕМА АНТИЦЕЛУЛИТ 250 мл

ден 300,00

Availability: На залиха

Анти целулитна крема за слабеење и зацврстување на рацете, бедрата, стомакот и задникот. Ефикасна против целулитот, ги измазнува стриите и спречува нивно повторно создавање. Ја намалува појавата на масно ткиво. Го забрзува метаболизмот и на тој начин го намалува масното ткиво. Визуелно намалување на целулитот до 60%. Дерматолошки тестиран.
Начин на употреба: По користење на пилинг гелот и серумот од линијата Slim Extreme 3D, се нанесува кремата со масирање на местата каде што има целулит.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Анти целулитна крема за слабеење и зацврстување на рацете, бедрата, стомакот и задникот. Ефикасна против целулитот, ги измазнува стриите и спречува нивно повторно создавање. Ја намалува појавата на масно ткиво. Го забрзува метаболизмот и на тој начин го намалува масното ткиво. Визуелно намалување на целулитот до 60%. Дерматолошки тестиран. Начин на употреба: По користење на пилинг гелот и серумот од линијата Slim Extreme 3D, се нанесува кремата со масирање на местата каде што има целулит.

Дополнителни информации

Шифра 400268
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.