EVELINE СЛИМ СЕРУМ ЗА СЛАБЕЕЊЕ 250 мл

ден 370,00

Availability: На залиха

Анти целулитен серум за слабеење и зацврстување, го прави телото витко, ги обликува рацете, бедрата, стомакот и задникот. Ефикасен во борбата со целулитот, стриите и масното ткиво.
Начин на употреба: По употреба на пилинг гелот од Slim Extreme 3D линијата, се нанесува секое утро и вечер, на деловите на кои им е потребен анти целулитен третман. Потоа се масира со кремата од Slim Extreme 3D линијата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Анти целулитен серум за слабеење и зацврстување, го прави телото витко, ги обликува рацете, бедрата, стомакот и задникот. Ефикасен во борбата со целулитот, стриите и масното ткиво. Начин на употреба: По употреба на пилинг гелот од Slim Extreme 3D линијата, се нанесува секое утро и вечер, на деловите на кои им е потребен анти целулитен третман. Потоа се масира со кремата од Slim Extreme 3D линијата.

Дополнителни информации

Шифра 400270
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.