EVELINE СЛИМ ТЕРМО СЕРУМ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ 250 мл

ден 370,00

Availability: На залиха

Термо активен серум за обликување на струкот, стомакот и задникот. Го намалува масното ткиво, го ослабува и обликува струкот. Го подкрева задникот и ја корегира неговата форма. Го намалува целулитот и ја зголемува еластичноста на кожата. Неговата формула нежно ја загрева кожата и овозможува моментална пенетрација на состојките длабоко во епидермисот, а со тоа и максимално го забрзува процесот на топење на масното ткиво.
Начин на употреба: Се нанесува 1-2 пати дневно со масажа со кружни движења во пределот на стомакот и задникот додека производот се абсорбира целосно. По нанесувањето, измијте ги рацете. Пријатно чувство на топлина и нежно црвенило кое трае од 20-40 мин е гаранција за моментално дејство. Внимание: Лица со чувствителна кожа, склона кон пукање на капилари или попуштени вени да не го користат овој производ!

Put your Static Block here.

Опис на производот

Термо активен серум за обликување на струкот, стомакот и задникот. Го намалува масното ткиво, го ослабува и обликува струкот. Го подкрева задникот и ја корегира неговата форма. Го намалува целулитот и ја зголемува еластичноста на кожата. Неговата формула нежно ја загрева кожата и овозможува моментална пенетрација на состојките длабоко во епидермисот, а со тоа и максимално го забрзува процесот на топење на масното ткиво. Начин на употреба: Се нанесува 1-2 пати дневно со масажа со кружни движења во пределот на стомакот и задникот додека производот се абсорбира целосно. По нанесувањето, измијте ги рацете. Пријатно чувство на топлина и нежно црвенило кое трае од 20-40 мин е гаранција за моментално дејство. Внимание: Лица со чувствителна кожа, склона кон пукање на капилари или попуштени вени да не го користат овој производ!

Дополнителни информации

Шифра 400265
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.