EVELINE СЛИМ ТЕРМО СЕРУМ ЗА СЛАБЕЕЊЕ 250 мл

ден 370,00

Availability: На залиха

Анти целулитен,термо активен серум за слабеење интензивно го стимулира процесот на согорување на масните клетки, ефикасно се бори против целулитот и ги оформува струкот, задникот и бедрата.
Начин на употреба: Се нанесува 2 пати дневно со масажа со кружни движења во деловите со зголемено ниво на масно ткиво и целулит се додека производот целосно не се абсорбира. По нанесувањето измијте ги рацете. Пријатно чувтство на топлина и нежно црвенило од 30-40 мин се гаранција за моментален ефект на активните состојки. Првите резултати од третманот ќе се појават по околу 4 недели редовно користење. За да се задржи ефектот, се препорачува континуирана употреба на производот цела година, 2-3 пати неделно.
Внимание: Лица со чувствителна кожа, склона кон пукање на капилари или попуштени вени да не го користат овој производ!

Put your Static Block here.

Опис на производот

Анти целулитен,термо активен серум за слабеење интензивно го стимулира процесот на согорување на масните клетки, ефикасно се бори против целулитот и ги оформува струкот, задникот и бедрата. Начин на употреба: Се нанесува 2 пати дневно со масажа со кружни движења во деловите со зголемено ниво на масно ткиво и целулит се додека производот целосно не се абсорбира. По нанесувањето измијте ги рацете. Пријатно чувтство на топлина и нежно црвенило од 30-40 мин се гаранција за моментален ефект на активните состојки. Првите резултати од третманот ќе се појават по околу 4 недели редовно користење. За да се задржи ефектот, се препорачува континуирана употреба на производот цела година, 2-3 пати неделно. Внимание: Лица со чувствителна кожа, склона кон пукање на капилари или попуштени вени да не го користат овој производ!

Дополнителни информации

Шифра 400269
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.