EVELINE СОС ПАРАФИНСКА МАСКА ЗА РАЦЕ 7 ml.

ден 50,00

Availability: Нема на залиха

Професионална парафинска маска за прихранување и регенерација на рацете. Загревачка маска богата со напредни активни состојки за обнова и прихранување на сува и оштетена кожа на рацете. Уникатна формула со парафин и пчелин восок нуди долготрајна хидратација, зацврстување и измазнување на кожата. Маската нежно ги загрева рацете и со тоа им овозможува на активните состојки да навлезат длабоко во кожата.
Начин на употреба: Нанесете слој од маската на чисти и суви раце. Без да ги бришете рацете, ставете памучни ракавици и оставете да делува 15 минути. Отстранете го вишокот со козметички памук или масирајте да упие во кожата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Професионална парафинска маска за прихранување и регенерација на рацете. Загревачка маска богата со напредни активни состојки за обнова и прихранување на сува и оштетена кожа на рацете. Уникатна формула со парафин и пчелин восок нуди долготрајна хидратација, зацврстување и измазнување на кожата. Маската нежно ги загрева рацете и со тоа им овозможува на активните состојки да навлезат длабоко во кожата. Начин на употреба: Нанесете слој од маската на чисти и суви раце. Без да ги бришете рацете, ставете памучни ракавици и оставете да делува 15 минути. Отстранете го вишокот со козметички памук или масирајте да упие во кожата.

Дополнителни информации

Шифра 400351
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.