EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ 3во1 12 мл

ден 170,00

Availability: На залиха

Комплексно 3 во 1 решение за брз и долготраен маникир. Го суши лакот за нокти, му дава интензивен сјај за 60 секунди. Создава заштитен слој на површината кој спречува пукање на лакот и го продолжува неговата трајност до 7 денови. Содржи филтри кои спречуваат лакот да избледе и матира.
Начин на употреба: По боењето на ноктите со вашиот омилен лак од Eveline Cosmetics, почекајте 2 минути и нанесете 1 слој од производот.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Комплексно 3 во 1 решение за брз и долготраен маникир. Го суши лакот за нокти, му дава интензивен сјај за 60 секунди. Создава заштитен слој на површината кој спречува пукање на лакот и го продолжува неговата трајност до 7 денови. Содржи филтри кои спречуваат лакот да избледе и матира. Начин на употреба: По боењето на ноктите со вашиот омилен лак од Eveline Cosmetics, почекајте 2 минути и нанесете 1 слој од производот.

Дополнителни информации

Шифра 400289
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.