EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ 8во1 12 мл

ден 170,00

Availability: На залиха

Револуционерна формула со активен комплекс Strong Nail* длабоко продира во структурата на ноктите, ефикасно ги регенерира и реконструира. Максимално ги зацврстува и го стимулира нивниот раст. Ја подобрува флексибилноста и ги прави поотпорни на механички оштетувања. Ги заштитува од пукање, кршење и листање. Ја измазнува површината на ноктите и ги прави сјајни. По 10 дена од третманот, сите проблеми со ноктите исчезнуваат.
Начин на употреба: Начин на употреба: Ден 1: нанесете слој на ноктите. Ден 2: нанесете втор слој. Ден 3: отстранете ги претходно нанесените 2 слоја и повторете ја постапката. Користете од 2-3 недели, а потоа еднаш неделно како основа.
Внимание: Не нанесувајте на оштетени нокти. Содржи 2% формалдехид. Пред употреба, заштитете ги кутикулите со маслинка или крема. Избегнувајте контакт со очите. Запаливо.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Револуционерна формула со активен комплекс Strong Nail* длабоко продира во структурата на ноктите, ефикасно ги регенерира и реконструира. Максимално ги зацврстува и го стимулира нивниот раст. Ја подобрува флексибилноста и ги прави поотпорни на механички оштетувања. Ги заштитува од пукање, кршење и листање. Ја измазнува површината на ноктите и ги прави сјајни. По 10 дена од третманот, сите проблеми со ноктите исчезнуваат. Начин на употреба: Начин на употреба: Ден 1: нанесете слој на ноктите. Ден 2: нанесете втор слој. Ден 3: отстранете ги претходно нанесените 2 слоја и повторете ја постапката. Користете од 2-3 недели, а потоа еднаш неделно како основа. Внимание: Не нанесувајте на оштетени нокти. Содржи 2% формалдехид. Пред употреба, заштитете ги кутикулите со маслинка или крема. Избегнувајте контакт со очите. Запаливо.

Дополнителни информации

Шифра 400293
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.