EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ АРГАН ЕЛИКСИР 8 во 1 - 12 мл

ден 170,00

Availability: На залиха

Масло за интензивна регенерација за кутикулите и ноктите. Ги храни и обновува кутикулите, ги зајакнува ноктите. Еликсир со концентрирана формула која брзо се абсорбира со уникатна комбинација на чист арган, масла од авокадо и бадем која го зајакнува заштитниот слој на кожата и ја штити од сушење. Ноктите добиваат сјај, мекост и стануваат отпорни на оштетувања, додека сувите и испукани кутикули стануваат меки и здрави по само 7 дена од првото нанесување.
Начин на употреба: се нанесува секој ден (препорачливо пред спиење) еден слој на чисти и суви нокти и кутикули. Користете редовно, бидејќи секој слој навлегува длабоко во ноктите и кутикулите. Може долго да се користи затоа што содржи природни состојки. Може да се користи како заштита на кутикулите кога се прават третмани со формалдехид.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Масло за интензивна регенерација за кутикулите и ноктите. Ги храни и обновува кутикулите, ги зајакнува ноктите. Еликсир со концентрирана формула која брзо се абсорбира со уникатна комбинација на чист арган, масла од авокадо и бадем која го зајакнува заштитниот слој на кожата и ја штити од сушење. Ноктите добиваат сјај, мекост и стануваат отпорни на оштетувања, додека сувите и испукани кутикули стануваат меки и здрави по само 7 дена од првото нанесување. Начин на употреба: се нанесува секој ден (препорачливо пред спиење) еден слој на чисти и суви нокти и кутикули. Користете редовно, бидејќи секој слој навлегува длабоко во ноктите и кутикулите. Може долго да се користи затоа што содржи природни состојки. Може да се користи како заштита на кутикулите кога се прават третмани со формалдехид.

Дополнителни информации

Шифра 400521
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.