EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ ЕКСТРИМ ГЕЛ ЕФЕКТ 12 мл

ден 170,00

Availability: На залиха

Супер издржливи и мега сјајни нокти. Иновативна формула со комплекс "течно стакло" која навлегува преку лакот и му дава на ноктот маникир со ГЕЛ ЕФЕКТ. Го прави ноктот исклучително сјаен, а лакот 3 пати подолготраен. Површината на ноктот станува совршено мазна и супер отпорна на пукање. Еден слој за сув излакиран нокт, се суши за 5 минути.
Начин на употреба: Нанесете тенок слој од производот врз комплетно сув излакиран нокт (не повеќе од 2 слоја лак). Една мала капка е го покрива целиот нокт. Едно шишенце е доволно за неколку месеци редовна употреба. Производот може да се нанесе и на нелакирани нокти. Ги заштитува ноктите, меѓудругото од средствата за чистење, солариум и механички оштетувања.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Супер издржливи и мега сјајни нокти. Иновативна формула со комплекс "течно стакло" која навлегува преку лакот и му дава на ноктот маникир со ГЕЛ ЕФЕКТ. Го прави ноктот исклучително сјаен, а лакот 3 пати подолготраен. Површината на ноктот станува совршено мазна и супер отпорна на пукање. Еден слој за сув излакиран нокт, се суши за 5 минути. Начин на употреба: Нанесете тенок слој од производот врз комплетно сув излакиран нокт (не повеќе од 2 слоја лак). Една мала капка е го покрива целиот нокт. Едно шишенце е доволно за неколку месеци редовна употреба. Производот може да се нанесе и на нелакирани нокти. Ги заштитува ноктите, меѓудругото од средствата за чистење, солариум и механички оштетувања.

Дополнителни информации

Шифра 400456
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.