EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ ИНСТАНТ ИЗБЕЛУВАЧ 12 мл

ден 170,00

Availability: На залиха

Третман за избелување и измазнување, благодарение на екстрактот од лимон и UV филтри, ги осветлува ноктите и ги отстранува сите дисколорации резултирани од сушење или прекумерно лакирање. Се користи како основа, при што создава заштитен слој кој спречува пожолтување на ноктите. Го зголемува периодот на носење на полиш-лакот, спречува негово пукање, а отстранувањето го прави полесно. Препорачливо е да се користи под темен и сјаен лак. Им дава на ноктите нежна, млечна боја и ги прави цврсти и здрави. По 10 дневен третман, сивите, жолтите и уморни нокти добиваат прекрасен сјај.
Начин на употреба: Се нанесуваат 1-2 слоеви на суви и чисти нокти. По 2 дена се отстрануваат старите слоеви и се нанесуваат нови 1-2 слоеви. Третманот се повторува до добивање на посакуваните резултати, но не повеќе од 10 дена.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Третман за избелување и измазнување, благодарение на екстрактот од лимон и UV филтри, ги осветлува ноктите и ги отстранува сите дисколорации резултирани од сушење или прекумерно лакирање. Се користи како основа, при што создава заштитен слој кој спречува пожолтување на ноктите. Го зголемува периодот на носење на полиш-лакот, спречува негово пукање, а отстранувањето го прави полесно. Препорачливо е да се користи под темен и сјаен лак. Им дава на ноктите нежна, млечна боја и ги прави цврсти и здрави. По 10 дневен третман, сивите, жолтите и уморни нокти добиваат прекрасен сјај. Начин на употреба: Се нанесуваат 1-2 слоеви на суви и чисти нокти. По 2 дена се отстрануваат старите слоеви и се нанесуваат нови 1-2 слоеви. Третманот се повторува до добивање на посакуваните резултати, но не повеќе од 10 дена.

Дополнителни информации

Шифра 400288
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.