EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ ПАРФИМИРАНА DOLCE VITA 12 мл.

ден 195,00

Availability: На залиха

Парфимирано масло за професионална нега и подобрување на состојбата на ноктите и кутикулите. Содржи витамин Е кој им дава оптимална нега на сувите и оштетени кутикули и слабите и кршливи нокти.
Начин на употреба: Се нанесува на чисти нокти и кутикули и нежно се масира. За секојдневна употреба.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Парфимирано масло за професионална нега и подобрување на состојбата на ноктите и кутикулите. Содржи витамин Е кој им дава оптимална нега на сувите и оштетени кутикули и слабите и кршливи нокти. Начин на употреба: Се нанесува на чисти нокти и кутикули и нежно се масира. За секојдневна употреба.

Дополнителни информации

Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.