EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ ПРОТИВ ДЕРМАТОМИКОЗА 12 мл.

ден 190,00

Availability: На залиха

Специјално создадена формула која се препорачува како терапија и превенција од габични инфекции на ноктите. Активните состојки навлегуваат длабоко во ноктот и го спречуваат развојот на микроорганизми. Со редовна употреба создава заштита од сите типови на инфекции и го подобрува изгледот на ноктите.
Начин на употреба: Се нанесува на чисти и нелакирани нокти. Како терапија против микоза се нанесува по еден слој дневно-4 дена, а потоа се чисти со сретство за вадење на лак без ацетон. Потоа се повторува постапката. Може да се користи и како основа за лак.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Специјално создадена формула која се препорачува како терапија и превенција од габични инфекции на ноктите. Активните состојки навлегуваат длабоко во ноктот и го спречуваат развојот на микроорганизми. Со редовна употреба создава заштита од сите типови на инфекции и го подобрува изгледот на ноктите. Начин на употреба: Се нанесува на чисти и нелакирани нокти. Како терапија против микоза се нанесува по еден слој дневно-4 дена, а потоа се чисти со сретство за вадење на лак без ацетон. Потоа се повторува постапката. Може да се користи и како основа за лак.

Дополнителни информации

Шифра 400726
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.