EVELINE ТЕРАПИЈА ЗА НОКТИ С.О.С. 12 мл

ден 170,00

Availability: На залиха

Повеќенаменски мултивитамински балзам со калциум и колаген за зајакнување на слаби и оштетени нокти кои се листаат. Со 10 дневниот СОС третман, од ден на ден, вашите нокти стануваат цврсти, еластични и убави.
Начин на употреба: Се нанесува секој ден 1 слој на ноктите. По 3 дена, отстранете ги слоевите и почнете одново.
Внимание: Пред употреба заштитете ги кутикулите. Содржи 2% формалдехид. Избегнувајте контакт со очите.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Повеќенаменски мултивитамински балзам со калциум и колаген за зајакнување на слаби и оштетени нокти кои се листаат. Со 10 дневниот СОС третман, од ден на ден, вашите нокти стануваат цврсти, еластични и убави. Начин на употреба: Се нанесува секој ден 1 слој на ноктите. По 3 дена, отстранете ги слоевите и почнете одново. Внимание: Пред употреба заштитете ги кутикулите. Содржи 2% формалдехид. Избегнувајте контакт со очите.

Дополнителни информации

Шифра 400291
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.