GUCCI Guilty Absolute pour Homme EDP

Availability: Нема на залиха

GUCCI Guilty Absolute pour Homme EDP GUCCI Guilty Absolute pour Homme EDP 50 ml
ден 3.300,00
GUCCI Guilty Absolute pour Homme EDP GUCCI Guilty Absolute pour Homme EDP 90 ml
ден 4.280,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Woodleather®, Goldenwood®, Nootka cypress, Patchouli, Vetiver
  • Средни:
  • Основни:

Дополнителни информации

Шифра GUCGUIABH
Земја на потекло Франција
Марка Gucci
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Зачинести, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.