GUCCI Guilty pour Homme EDT

Availability: Нема на залиха

GUCCI Guilty pour Homme EDT GUCCI Guilty pour Homme EDT 50 ml
ден 2.300,00
GUCCI Guilty pour Homme EDT GUCCI Guilty pour Homme EDT 90 ml
ден 3.900,00

По популарниот женски Guilty, во 2011 година Gucci го претставува Guilty Pour Homme. Наменет за мажи кои знаат што сакаат и кои ги остваруваат своите цели.

На почетокот ве дочекуваат лаванда и лимон, а по нив доаѓа пријатната арома на цветот од портокал. Долните ноти се дрвенести кои и даваат возбудлив и топол тон на целата композиција.

Креиран од Jacques Huclier.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Lavender, Lemon
  • Средни: Orange blossom
  • Основни: Patchouli, Cedarwood

Дополнителни информации

Шифра GUCGUILTYHOMME
Земја на потекло Франција
Марка Gucci
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.