GUERLAIN Insolence EDT

Availability: На залиха

GUERLAIN Insolence EDT GUERLAIN Insolence EDT 100 ml
ден 3.780,00

Insolence е дрска арома за млади. Најверојатно овој парфем ќе ги зачуди обожавателите на мирисите на Guerlain, затоа што е доста необичен, модерен, овошно-сладок.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Raspberry, Red berries, Lemon
  • Средни: Orange blossom, Rose, Violet
  • Основни: Resins, Iris, Musk, Sandalwood, Tonka bean

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Guerlain
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.