GUERLAIN L'Homme Ideal EDT

Availability: На залиха

GUERLAIN LHomme Ideal EDT GUERLAIN L'Homme Ideal EDT 100 ml
ден 4.760,00
GUERLAIN LHomme Ideal EDT GUERLAIN L'Homme Ideal EDT 150 ml
ден 5.170,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Citrus fruits, Rosemary, Orange blossom
  • Средни: Almond, Tonka bean
  • Основни: Leather, Indian vetiver, Cedar

Дополнителни информации

Шифра GRLHOMIDEAL
Земја на потекло Франција
Марка Guerlain
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Гурмански

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.